Zdeněk STROMŠÍK se umístil v kategorii "Objev roku" na 4. místě ! 

Žádné překvapení se nekonalo.... Královnou české atletiky za rok 2013 se stala dle očekávání mistryně světa a vítězka Diamanatové ligy Zuzana Hejnová. Svěřenkyni Dalibora Kupky, který se po zásluze stal trenérem roku, odevzdalo svůj nominační hlas 155 ze 156 respondentů !! Nás těší, že v kategorii "nejlepší junior" a "objev roku" objevilo i jméno našeho zástupce Zdeňka STROMŠÍKA. O vítězství chodkyně - juniorské mistryně Evropy Anežky Drahotové  v kategorii junior roku taktéž nebylo pochyb, v kategorii "Objev roku" se ale nejrychlejší český sprinter roku 2013 umístil pořádně vysoko. Skončil na 4. místě, hned za trojicí, která se vešla do první desítky nejlepších atletů Česka -  Anežkou Drahotovou, Láďou Prášilem a  Lukášem Melichem !!!  Kompletní výsledky najdete

Slavnostní galavečer se konal tradičně v hotelu Ambasador - Zlatá husa  a probíhal ve sváteční náladě, tradičně za přítomnosti televizních kamer. Přenos byl pak vysílán "live" v hlavním vysílacím čase prostřednictvím České televize do všech koutů republiky. Nás může opět těšit, že v úvodním sestřihu, zaznělo i jméno Zdeňka Stromšíka a jeho výkon z táborské stovky, kdy vybojoval mistrovský titul v českém juniorském rekordu, nezůstal bez povšimnutí. V plejádě  slavných  jmen české atletiky to byl hezký pocit. ..

Samotný program,  pak bohužel pro nezaujatého diváka, dle mého názoru asi bohužel příliš atraktivní být nemohl. Program, který zachraňovaly snad jen precizní moderátorské výkony Moniky Absolonové a Aleše Hámy, byl vyvložkován "uměním", kterému často nechyběl  mírně dekadentní nádech.  Vtíravá melodie písni o lásce jednoho z aktérů mi rezonovala v uších ještě nad ránem a ani v průběhu večera, jsem ji se skupinou mých atletických kamarádů nestačil přepít a dostat z hlavy....   Naopak raut byl tradičně vynikající a v kolektivu milých přátel při sklence moravského bílého, jsme se prodiskutovali málem do bílého rána.

Jinak celá skupina už jede na plné obrátky a v plné síle. A až na malé virózy Kačky a Štěpánky zatím bez škobrtnutí. Vašek Vlček využil v těchto dnech možnosti být přítomen s českým reprezentačním běžeckým výběrem na šumavském Zadově  a ode dneška ukrajuje pod vedením trenéra Vládi Černého první kilometry v nadmořské výšce nad 1000 metrů.... Vašek by měl na Zadově strávit celé 2 týdny. Ostatní se chystají na krátké soustředění do Nymburku, které absolovujeme příští týden a po návratu  už budeme balit pomalu kufry na dvoutýdenní prosincové soustředění,které absolovujeme už tradičně v Maspalomas na Kanárských ostrovech. A pak už budou Vánoce a my se ani nenadějeme a skočíme rovnýma nohama, nejen do nového roku, ale i do další atletické halové sezóny.

Kompletní záznam ze slavnostního vyhlášení najdete  (jméno Zdeny Stromšíka najdete na 6:36 min)

  

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved