Do Brna vyšle "Atletika s radostí" pět svých zástupců !!!

Včera byla šéftrenérem Tomášem Dvořákem zveřejněna nominační listina na mezistátní utkáni dorostu ČR - Slovensko - Maďarsko, které se koná již tuto sobotu v brněnské metropoli. Pro nás to byla nominace více než radostná,  poněvadž na listině se objevilo celkem 5 jmen, spojených s naším společným projektem. V roli závodníků, respektive závodnic,  bude Českou republiku z jablonecké skupiny reprezentovat dvojice  Anna Marie RAPPOVÁ ve skoku dalekém a v trojskokanském sektoru se představí Klárka MICHALSKÁ - lídr letošních trojskokanských dorosteneckých tabulek. Z moravské skupiny pak nastoupí na obou sprinterských tratích 100 a 200 metrů, suverén letošního dorosteneckého sprintu Zdeněk STROMŠÍK.

Důvěru dostala i dvojice trenérů, Martin MICHALSKÝ bude ponese zodpovědnost za skokanské discipliny a moje maličkost bude dozorovat sprintery.

Nechybělo mnoho a naše účast mohla být ještě vyšší. Nebýt rozhodnutí běžet švédskou štafetu na místo klasických, nechyběl by v nominaci štafety čtvrtkařské pravděpodobně ani Dominik Žižka a Vaškovi Vlčkovi by nominace utekla jen o pověstný fous.,

Výsledky a důvěra  nás zavazují ještě ke kvalitnější práci a pevně věříme, že ani v Brně nezklameme !!!

J.V. 8.6.2010

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved