EXTRALIGA 1. kolo

EXTRALIGA 1. kolo

Praha: První extraligové kolo nám přineslo velké zklamání a smutek v podobě zranění Zdeňka Stromšíka, ale i radost nad novými osobními rekordy Terezky Sklenářové.......

více »
Koronavirus český sprint na kolena nepoložil !!

Koronavirus český sprint na kolena nepoložil !!

Ostrava: Vynikající výsledky českých sprinterů a sprinterek  hned v úvodu sezony naznačuji, že koronavirus, který doslova decimuje světový sport na všech kontinentech tuzemské rychlonohé atlety a atletky do kolen nedostal.

více »
Foto: Jiří Kottas

Všichni "Vlčáci" členy extraligových družstev

Ostrava: Všichni "provozuschopní" členové Vlčí smečky se představí v sobotu Na Julisce v dresu extraligových Vítkovic. Chybět bude jen dlouhodobě nemocná Adrianka Fornůsková.

více »
Sokolské úterý

Sokolské úterý

Ostrava: Na Sokolském úterý v Opavě  zaběhl Zdeněk STROMŠÍK v mírném protivětru historicky druhou nejrychlejší českou stopadesátku. Časm 15,47 s vylepšil svůj osobní rekord o 32 setin a rovněž výrazně překonal rekord oddílový !! 

více »
VC OLOMOUCE

VC OLOMOUCE

Olomouc: Velká cena nám přinesla střídavé úspěchy. Těšil jsem se z nádherného souboje Johnyho VOLKA se Zdeňkem STROMŠÍKEM a z osobních rekordů Milana ŠČIBRÁNIHO a Terezky SKLENÁŘOVÉ.

více »
Foto: Jiří Kottas

Krajský přebor Moravskoslezského kraje

Ostrava: Krajské přebory absolovali z plného tréninku jen starší členové skupiny a nejvíce se dařilo Zdeňkovi STROMŠÍKOVI, který  svůj druhý letošní start přetavil v druhý osobní rekord...

více »
Majuška ukončila kariéru....

Majuška ukončila kariéru....

Ostrava: Jedna z nejvýraznějších tváří Vlčí smečky, slovenská akvizice - Mária ŠIMLOVIČOVÁ ukončila ze zdravotních důvodů, atletickou kariéru. 

více »
Foto: Jiří Kotta 2020

Atletický mikromítink

Ostrava: Téměř kompletní Vlčí smečka vstoupila v Ostravě do atletické sezóny a hned v jejím úvodu jsme se mohli radovat z několika vítězství a dokonce i osobáků. Ozdobou mítinku pak byl výkon Zdeňka STROMŠÍKA na 300 m..

více »
« 2 3 4 5 6 »
4 / 236

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved