Mistrovství Moravy a Slezska žákovských družstev!!!

Mistrovství Moravy a Slezska žákovských družstev!!!

Šumperk: Spanilá jízda Adrianky Fornůskové pokračuje !! Po šokujícím vítězství na European kids athletic day v Brně se dokázala výrazně prosadit i na Mistrovství Moravy a Slezska žákovských družstev, které se konalo za příšerných klimatických podmínek v Šumperku.

více »
STŘEDOŠKOLSKÝ POHÁR - okresní kolo

STŘEDOŠKOLSKÝ POHÁR - okresní kolo

Uherské Hradiště: Měsíc září není jen prvním měsícem školního roku a zjména na Slovácku popíjením burčáku, ale i měsícem, kdy se po celé republice konají atletické středoškolské soutěže.

více »
Karolína Kořínková a Klárka Hercíková přispěly téměř pětinou bodů k celkovému zisku družstva žákyň LIAZu

Andílci o víkendu bodovali za svá družstva

Vysokými bodovými zisky pomohly o víkendu Karolína Kořínková, Klárka Hercíková a Veronika Milotová svým družstvům žákyň a dorostenek k medailím na Mistrovství Čech. Kája Kořínková dokonce zapsala tři vítězství ve třech startech.

více »
Tři nejrychlejší sprinterky ročníku 2002 z letošního EKAGu....

EKAG 2017

Brno: Adriana FORNŮSKOVÁ zaznamenala na letošních European kids athletic games fantastický výsledek, když se jí překvapivě podařilo zvtězit v konkurenci více jak 100 sprinterek nejen z Česka, ale i řady evropských zemí v běhu na 60 m, navíc v novém osobním rekordu !!!

více »
Kačka s Josefem Seckářem a vítěznou trofejí

Evropský pohár mistrovských juniorských družstev

Brno/Leiria/Olomouc: Doslova na roztrhání byli členové Vlčí smečky, kteři bojovali na 3 místech ve 3 oddílových barvách. Historického úspěchu dosáhl tým brněnského Olympu, který ve finále Evropského poháru družstev vybojoval stříbrné medaile !!

více »
Zdeněk STROMŠÍK byl potřetí v řadě nejpilnějším sběračem bodů Vítkovic.

MISTROVSTVÍ ČR DRUŽSTEV MUŽŮ A ŽEN

Plzeň:  Pět Vlčáků nastoupilo  k finále MČR družstev. Z individuálního vítězství se radoval Zdeněk STROMŠÍK na stovce, Katce VÁVROVÉ zavěsili na krk další medaili z národních šampionátů, tentokrát v hodnotě stříbra, které vybojoval tým brněnského OLYMPU.

více »
Majka s Kačkou při letošním MU v Trnavě

Evropský pohár mistrovských juniorských klubů

Leiria/Brno: Majka ŠIMLOVIČOVÁ dnes odletěla z budapeštského letiště do Portugalska a Kačka VÁVROVÁ se přesune do Brna. Na obě "vlčice" čeká vrchol podzimní sezóny v podobě Evropského poháru mistrovských klubů.

více »
Majka s vítěznou trofejí

FINÁLE SLOVENSKÉ ATLETICKÉ LIGY 2017

Dubnica nad Váhom:  Ohromné překvapení se zrodilo ve finále Slovenské atletické ligy, když ženy Spartaku Dubnice v jejímž dresu od letošního roku závodí i naše "vlčice" Mária ŠIMLOVIČOVÁ vybojoval mistrovskýý titul, když děvčata od Váhu porazily favorizovnané Duklačky z Banské Bystrice !!!

více »
« 1 2 3 »
1 / 184

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved