Veronika Milotová se vrátila s testovacího srazu SCM

Veronika Milotová se vrátila s testovacího srazu SCM

V Nymburku proběhl testovací sraz SCM - sekce sprintů, kterého se zúčastnila i Veronika Milotová. V rámci testovacích disciplín zaznamenala Veronika ve všech zlepšení oproti loňským výsledkům z Plzně. Do podzimní části sezony tak můžeme vstoupit se zdravou mírou sebedůvěry.

více »
Foto: Aleš Gräf

ZDENĚK STROMŠÍK 17. SPRINTEREM EVROPY !!!

Berlín: ZDENĚK STROMŠÍK ČASEM 10.37 S OBSADIL PO SEMIFINÁLOVÝCH BĚZÍCH 17.MÍSTO, když v konečném pořadí o tisíciny sekundy porazil řadu vynikajících sprinterů v čele s  Němce Julianem Reusem, který se pyšní osbním rekordem 10,01 !!!! 

více »
Foto: Aleš Graf

ČESKÁ SPRINTERSKÁ ŠTAFETA PROŽILA PŘÍBĚH JAK Z ANTICKÉ TRAGÉDIE....

Berlín: Sprinterská reprezentační štafeta prožil v Berlíně příběh jak z antické tragédie. Nejdřívě skvělý postup do 8 členného finále a po nástupu na stadion bylo z důvodu zranění Honzi Veleby Zdeňkovi  odepřeno jen zakleknout do bloků...

více »
Foto: Jan Kucharčík

ME BERLÍN - ZDENĚK STROMŠÍK POSTOUPIL DO SEMIFINÁLE !!!!

Berlín: Zdeňkovi STROMŠÍKOVI se podařilo splnit cíl se kterým na ME do Berlína odcestoval. Postoupit do semifinále ME... 

více »
Česká sprinterská štafeta zná los !!!

Česká sprinterská štafeta zná los !!!

Berlín: Až do 8 hodiny večerní museli čekat čeští štafetmaní jak budou vypadat v rozběhu jejich soupeři. Nyní už víme, že poběží ve 4. dráze prvního rozběhu.

více »
Zítra začínáme !!!

Zítra začínáme !!!

Berlín. Oficiální trénink na impozantním Olympijském stadionu je úspěšně za námi a zítra v 16:42 minut zaklekne Zdeněk STROMŠÍK do startovních bloků.

více »
Toulky Berlínem....

Toulky Berlínem....

Berlín: Na soustředěních a závodech vám zpravidla vyzbude trochu času, aby jste mimo stadionu poznali alespoň trochu destinaci, kde se právě  nacházíte. Berlín není vyjímkou.

více »
Foto: Aleš Graf

Česká výprava dorazila do dějiště ME !!

Praha/Berlín.: Do dějiště evropského šampionátu dnes po cca 4 hodinové cestě vlakem dorazila česká výprava atletů ve které nechyběli Zdeněk STROMŠÍK se svým trenérem. Zítra čeká na Zdenka oficiální trénink na Olympijském stadionu a už v pondělí odpoledne  zaklekne do bloků.

více »
« 1 2 3 »
1 / 206

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved