V poločase .......

V poločase .......

Uh.Hradiště:  Nejen kalendářní rok, ale i atletická sezona se přehoupla do druhé poloviny. Pojďme se podívat, jak se nám první polovina roku povedla a provést krátkou rekapitulaci....

více »
Zdeněk finišuje ve finále stovky

Extraliga - 2. kolo

Ostrava: Na 2. extraligovém kole všichni "vlčáci" přispěli bodovým ziskem ke skvělým umístěním svých týmů. Zdeněk STROMŠÍK svým bodovým ziskem patřil nejen k nejlepším mužům Vítkovic, ale dokonce byl bodovým ziskem 19,5 bodu druhým nejpotřebnějším závodníkem celého startovního pole !!!

více »
ME v Grossetu začíná už za 9 dnů.

Vlčí smečka pošle do Grosseta 3 Vlčáky !!!

Uh.Hradiště: Včera byli zveřejněny ČAS a SAZ nominace na MEJ, které začne už za 9 dní v italském Grossetu. Nás nesmírně těší, že mimo Kačky VÁVROVÉ, která si účast zajistila již v květnu, do nominace na poslední chvíli proklouzli i další  2 členové "Vlčí smečky" Majuška ŠIMLOVIČOVÁ a Honza VÁCHA, kteří se představí ve štafetách.

více »
Zlatý čtvrtkařský kvartet AK Dubnice nad Váhom

MSR dospělých - 2. den

Banská Bystrica: Majka ŠIMLOVIČOVÁ dnes zkompletovala svou medailovou sbírku mistrovským titulem čtvrtkařské štafety. Jako bonus pak přidala krásné 5. místo na dvoustovce v nejlepším letošním čase 25,03s .

více »
Mezistátní juniorské utkání ČR -SVK-SL-HUN

Mezistátní juniorské utkání ČR -SVK-SL-HUN

Trnava: Suveréním víězstvím České republiky skončilo mezinárodní čtyřutkání juniorů v Trnavě.K vítězství české reprezentace výrazně přispěla zejména KATEŘINA VÁVROVÁ, která získala cenné sprinterské double za vítězství v běhu na 100 a 200 m....

více »
MSR dospělých - 1. den

MSR dospělých - 1. den

Banská Bystrica: Mária ŠIMLOVIČOVÁ se v Bratislavě představila ve své letošní nejzářivější formě a z 1. dne slovenského šampionátu dospělých si přiváží 2 cenné medaile. 

více »
Trnava

Juniorské mezistátko v Trnavě již za 2 dny !!!!

Uh.Hradiště: Již za 2 dny začne v Trnavě mezistátní juniorské utkání. Hned 3 nominační listy obdrželi členové Vlčí smečky. Dva z Českého atletického svazu a jeden ze Slovenska.

více »
Další našlapaný víkend je před námi !!!!

Další našlapaný víkend je před námi !!!!

B.Bystrica/Ostrava:  I když by se mohlo zdát, že první polovina sezony je už za námi, zdaleka tomu tak není.Po oba víkendové dny se v Banské Bystrici koná MSR dospělých, kde nemůže chybět Majka ŠIMLOVIČOVÁ, v neděli se v Ostravě koná drruhé kolo extraligy a do bojů o ligové body zasáhnou Katka VÁVROVÁ, Štěpánka KOLÁŘOVÁ, Zdeněk STROMŠÍK a Honza VÁCHA .

více »
« 1 2 3 »
1 / 180

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved