Vlčí smečka v Akademii !!! 

Dva členové Vlčí smečky Tereza SKLENÁŘOVÁ  a Milan ŠČIBRÁNI se stali členy Krajské atletické akademie Ostrava, která zahájila svou činnost k 1. květnu letošního roku. Cílem Atletické akademie Ostrava (dále KAAO) je primárně  komplexní zajištění sportovní přípravy od mládeže až po seniorské kategorie a propojení studia a sportu, ale i podpoření vzájemné spolupráce všech 26 oddílů Moravskoslezského kraje. Po podzimním  rozjezdu Centra sportu ministrerstva vnitra OLYMP s pracovištěm v Ostravě, tak zapadl onen  poslední kamínek do mozaiky atletické mapy Moravskoslezského kraje, která má dnes nejucelenější strukturu v celé ČR (viz obr níže).

 Sever Moravy tak dnes disponujeme všemi složkami podílející se na přípravě atleta/ky od pvních krůčků až po seniorskou reprezentaci v synergii se vzděláním. Vynikající sportovní infrastruktura v čele s nejmodernější atletickou halou v ČR, kvalitní trenérské kádry s přísunem talentovaných dětí z celého regionu, dávají velkou příežitost k dalšímu cíli nově vzniklé KAAO. A tím není nic jiného než aby se Moravskoslezský kraj vrátil na pozice let minulých a stal se skutečným atletickým lídrem České republiky !!!

Nově vznikající kampus na Černé louce s možností nově otevřených sportovních studií se zaměřením na  behaviorální zdraví, ale i sporotvní vědy už jen uzavře široký výběr možností, které se talenntovaným sportovcům již dnes  nabízejí.

J.V. 30.5.2021 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved