Po velmi vydařené ostravské generálce před 14 dny, se od nás štěstěna odvrátila.

 

Veronika Milotová, která v závěrečné fázi přípravy vypadala opravdu velmi dobře, mi bohužel v sobotu zavolala, že odjíždí z pohotovosti s antibiotiky a diagnózou angína. Musím říci, že oba dva nás to velice mrzelo a mrzí, avšak s touto nepřízní osudu se nedá bojovat a tak musíme Mistrovství republiky oželet.

Veronika tak ukončuje halovou sezonu se dvěma osobními halovými rekordy. Na 200 metrů zaostala svým ostravským časem 25,49 desetinu a půl za absolutním osobákem. Na čtvrtce její čas 57,67 čas z ostravského mítinku zaostal za absolutním osobním rekordem z venkovní sezony 2017 jen o tři desetiny.

Veroniky nemoc byla bohužel jen černou tečkou za smutným příběhem o všech neznázích, které andílky v halové sezoně letos pronásledovali.

Zranění Barči Bradové v listopadu, dvě po sobě jdoucí nemoci a konečně znovu bolavá noha.

Dlouhá několika týdenní nemoc a nakonec svalové zranění Karolíny Kořínkové.

Operace kolena Kláry Kořínkové je výčet potíží, který by zdecimoval i mnohem silnější skupinu.

Veronika svou nemoc jistě dokonale vyléčí a její odhodlání je obrovské. odhodlání do zahájení nové přípravy - tentokrát na jarní sezonu. Po slzách zklamání a beznaděje se jistě zase dostaví úsměv a radost z úspěchu. 
Ostatní andílci se pomalu začínají také připravovat a tak snad bude jaro a léto mnohem veselejší než současná smutná zima a bude o čem psát.

I když to tak dle halových výsledků nevypadá, andílci nezmizeli, andílci jsou zde a na jaře o sobě dají dozajista vědět.

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved