Zdeněk absolovoval úspěšně  trénink v Emirate aréně....

Česká výprava včera v podvečerních hodinách úspěšně přistála v dějišti konání halového mistrovství Evropy. Po příjezdu na hotel absolovovali všichni atleti, včetně doprovodu několik nezbytných formalit, jako je akreditace, rozdělní do jednotlivých pokojů, atd. ... Vše se zvládlo velmi rychle a všichni jsme se po typicky britské večeři mohli odebrat do útulných pokojů hotelu Marriot, kde jsme ubytováni.

Dnes dopoledne absolovoval již Zdeněk STROMŠÍK oficiální trénik se startérem a s jeho výsledkem jsme byli spokojeni. Modré tvrdé mondo Zdeňkovi zkrátka sedí... Pořádně jsme vyzkoušeli i rozcvičovací prosror, který je vynikající, poněvadž přilehlý 6 dráhový tunel se 120 m rovinkou, je součástí arény. Atleti tak nebudou pči rozcvičení nijak limitováni, ne vždy tomu tak při halových startech je a někdy musí proti svým zvyklostem hodně improvizovat.

Ujasnit si také chcete, kde je call room, odkud budou závodnící ke svému startu, už bez přítomnosti trenéra odváděni, ale i třeba blízkost toalety, když na poslední chvíli  ještě závodník potřebujete odskočit. Neznalost prostředí by v den závodu mohla sehrát zlou roli v podobě zbytečné nervozity a napětí...

Kyvadlová doprava, tzv. "shuttle busy" jezdily od hotelu taktéž s minutovou přesností a jízda k architektonicky zajímavé aréně trvala opravdu pořadateli avizovaných 15 minut. 

V tuto chvíli již Zdeněk už  zná jména svých 48 soupeřů a primární cíl, kterým je postup do semifinále zůstává stále stejný. Postup mezi 24 evropských nejlepších sprinterů v kvalitním a nejpočetnějším  startovním poli nebude snadný, ale v žádném případě není nereálný. :)

Z Glasgow JV 28.2.2019 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved