Zatímco v hale řádili hasiči, Veronika zvládla skvělý trénink na sluncem zalitém stadioně.

Možná je to trochu rouhání, stěžovat si na podmínky které mají jablonečtí atleti k přípravě po celý rok. Ale faktem je, že pokud pod návalem prvního sněhu začnete trénovat v hale a koncem března roztaje shíh na stadioně, už se opravdu tešíme na slunečné tréninky venku.
Společně s Veronikou jsme si narušili mnoha měsíční halovou sezonu prosincovým soustředěním v Jihoafrické republice. To se ukázalo jako velice přínosné ale i tak jsme vyhlíželi změnu počasí k lepšímu.
A tak jsme si slunečné dopoledne opravdu užili a odběhali jsme skvělé tempové úseky.

Veronika se může opřít o velké kvantum odvedené práce

Soustředění v Africe sice nakonec kvůli nemoci nepřineslo kýžený úspěch ve formě úspěchu na Mistrovství republiky, přesto jsem přesvědčen, že z práce, kterou jsme v Africe odvedli, Veronika stále těží.
Poté co jsem si sečetl dosavadní kilometráž z jarní přípravy, jsem v opravdu dobrém rozpoložení. Veronika má naběháno jako nikdy. Běhá s lehkostí a věřím, že pokud vydrží zdravá, musí se odvedená práce projevit.
Sobotní úseky mně v tomto přesvědčení utvrdilo.
Nyní nás čeká poslední týden před odjezdem na jarní soustředění v teple. V něděli večer již budeme dýchat mořský vzduch, španělského pobřeží v letovisku Lloret de Mar.

Sobotní trénik odtrénovala také Karolína Kořínková, která se pomalu zvedá a věřím, že běžecká forma se do jarní sezony dostaví. V letošním roce zůstavá doma v Jablonci v termínu mořského soustředění Karolína Kořínková a Barča Bradová i ostatní andílci. Budou trénovat pod dohledem Vojty Truhláře, dle plánů, které s nimi budu konzultovat ze Španělska. Věřím, že zlepšené počasí v Jablonci umožní i ostatním andílkům kvalitní trénink a jejich výkonnost bude opět vysoká a budou oporami svých družstev.

Každopádně musím říci že slunce prostě přináší radost a s takovou radostí je radost trénovat :)

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved