FANTASTICKÁ ADRIANKA ZÁŘILA V OLOMOUCI !!!

 Fantastická zpráva přišla z Olomouce, kde se koná finále Poháru rozhlasu. Vlčice ADRIANKA FORNŮSKOVÁ si doběhla na šedesátce pro 2. místo, hned za novopečenou českou rekordmankou Áďou Novotnou, ve fantastickém osobním rekordu 7,74 s  (w +1,8)!!!!

Že vyrůstá ve Vlčí smečce další zajímavý sprinterský talent vím už delší dobu. Drobná Áda, která v loňském roce vybojovala na stopadesátce tak překvapivý bronz na žákovském MČR a na šedesátce přidala ještě 4. místo získává mezi soupeřkami čím dál větší respekt. V loňském roce ještě zazářila na brněnském EKAGU, když všem favoritkám vypálila rybník a na brněnském modrém mondu na šedesátce zvítězila.

Letošní zimu provázelo Ádu pořád nějaké vleké a vracející se onemocněni, kdy neutekla nasazení antibiotik,  ale já ji pořád zdůrazňoval, že se nic neděje, že nemá kam spěchat.Byť často okolí kroutilo hlavou nad obsahem a hlavně četností tréninků (Áda pořád ještě netrénuje častěji než 3 x týdně), ona samotná je znovu důkazem, že v tomto věku stačí mladé talenty jen usměrňovat, získavat  zejména k atletice vztah a přirozené přírustky, tak typické pro dospívající slečnu v tomto věku se dostaví samy.

Ve světle druhého místa nejmladší vlčice Terezky SKLENÁŘOVÉ ve skoku dalekém na žákovském Mistrovství Moravy minulý týden, je dnešní počin opět důkazem jak šikovné talenty vítkovický oddíl a Sportovní gymnázim v Ostravě získaly. Po prázdninách totiž obě začínají trénovat a studovat v Ostravě a jejich jarní výkony jsou pro mne, ale jistě i pro ně důkazem, že jejich spontánní volba, odejít za mnou na moravský sever, nebyla unáhlená :)

VELKÁ GRATULACE !!!

J.V. 12.6.2018

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved