HOT NEWS Z GYÖRU - VERONIKA MÁ SEMIFINÁLE !!!!

Fantastická zpráva přišla z místa konání dorostenckého ME, maďarského Gyoeru. VERONIKA MILOTOVÁ postoupila po vyzrálém a takticky velmi dobře zvládnutém běhu do zítřejšío semifinále v novém osobním rekordu !!!

Všichni kdo měli možnost její běh vidět, ať už na streamu, nebo v přímém přenosu televizní stanice Eurosport musí uznat, že jablonecký Andílek svou premiéru na velké mezinárodní akci zvládl s velkou noblesou. Veronika, která nastoupila až v posledním rozběhu se v 5. dráze nenechala strhnout rychlým tempem Španělky Andrey Jimenez, která běžela v dráze nad ní a do závodu vstupovala s osobním rekordem 53,55 s. Jablonecká závodnice běžela na sebe jako vyzrálá čtvrtkařka a na třístovce vbíhala už do cílové rovinky na 2.-3. pozici a s postupové místo si na už pohlídala až do cíle, který protla ve fanatasticky vylepšeném osobním rekordu 55,67 s na přímé postupové pozici. Španělka Jimenéz, které v cíli očividně docházely síly zvítězila časem jen 33 setin lepším než byl čas Verči, která za svými zády nechala takové borkyně jako favorizovanou Ukrajinku Natalyi Dishlyuk (PB 54,60), nebo Polku Kingu Gackou, která do závodu vstupovala s osobákem o půl sekundy lepším, než měla do té doby naše závodnice....

Ano takhle se běhá na nejdůležitější akci mládežnické sezóny a Veronika znovu potvrdila, že její výkonnnost roste s významem soutěže a to je velmi dobrý předpoklad do dalších let !!

Do zítřejšího semifinále nastoupí Verča,  opět z 5. dráhy, když byla zařazena do 2. semifinále, kde poběží se spolufavoritkou na celkové vítězství Ruskou Soldatovovovu (PB 53,44 s), která poběží v dráze č.6. Zbytek startovního pole už je hodně, hodně vyrovnané a bude se chtít poprat o druhou, přímou postupovou pozici !!

Držte zítra všichni Veronice v 19:38 hod palce, ať se jí podaří navázat na dnešní parádní výsledek !!!!

J.V. 5.7.2018

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved