TEREZKA SKLENÁŘOVÁ SVOU ROLI NA MČR ZVLÁDLA !!!!

Na žákovské MČR do Jablonce jsme poslali jedinou žákyni ve skupině Terezku SKLENÁŘOVOU. I ona už bude ale příští rok dorostenka a tak jablonecký závod byl jedním z posledních v žákovské kategorii. Terezka svou roli zvládla na výbornou a ve skoku dalekém postoupila do finále, ve kterém nakonec výkonem 517 cm obsadila 8. místo. Poprvé se tak na mistrovském šampionátu probojovala mezi nejlepších 8, což sice v tomto věku není ještě důležité, ale pro nadějnou "vlčici" určitě povzbuzující...

Čerstvá žákyně ostravského Sporotvního gymázia, měla svou roli o to složitější, že její tenér pobývá na dovolené ve Spojených státech.. O Terezu  bylo ale  i v mé nepřitomnost vzorně postaráno, když se jí věnoval můj kolega Martin MIchalský, který kromě role technického ředitele, stihl ještě i odkoučovat nadějnou dálkařku. Dle jeho vlastních slov, Terezka dělala na sektoru velmi dobrý dojem, a oba víme , že se v ní skrývá velký potenciál. Tento rok byl pro ni, ale i pro mladinkou Adrianku FORNŮSKOVOU přece jen o něco složitější, ale od začátku října, se už začneme v Ostravě připravovat mnohem systematičtěji, což se 100 % projeví v dalším výkonostním progresu.

Radost z hezkého jabloneckého výkonu Terezky mi pak v Americe zastínila až smutná zpráva o úmrtí Josefa Sečkáře. Brněnský  trenér a schopný funkcionář, kterému důvěrně známí neřekli jinak než Pepa, byl výtečným  člověkem a jeho srdce bilo naplno pro moravskou atletiku. Nám v těžkých chvílích často pomohl a já si jeho nezištné pomoci nesmírně vážil, snažil jsem se jeho dobrosrdečnosti nezneužívat, ale i tak mám pocit, že navždy zůstanu jeho dlužníkem. Velmi jsem ctil, že na čem jsme se na začátku sezóny  domluvili bezezbytku dodržel a často přidal i něco navíc. Zkrátka držel slovo jako správný chlap... Bez něj bude na českých stadionech mnohem smutněji a jeho humor mi bude moc a moc chybět. 

Čest Tvé památce Josefe !

J.V. 24.9.2018

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved