Atletika s radostí v Jablonci nad Nisou se ocitla pod přívaly sněhu !!

Uprostřed minulého týdne jsme za příjemných podzimních podmínek běželi test v běhu na 12 minut v trenýrkách a o tomto víkendu jsme již zcela nečekaně kroužili tréninkové dávky v atletické hale na Střelnici.

Asi jsme svými výsledky v testu na 12 minut trošku pohněvali atletického boha a ten se rozhodl nás ztrestat zcela neatletickým počasím a seslal na nás v tuto dobu naprosto nevídanou spoustu sněhu. Takže další tréninkové kilometry se již odehrávají v jediném možném prostoru  - v atletické hale. V uplynulém týdnu se v Jablonci rozpoutalo na tuto dobu naprosto nečekané bílé peklo, které nám ukázalo, že příroda je zde stále pánem. Napadlo cca půl metru sněhu, atletická dráha zmizela, auta zmizela pod nánosy sněhu a každý metr cesty byl vykoupen mnoha minutovým házením sněhu ať již při vyprošťování auta nebo při vyhazování místa pro zaparkování.

Navíc byli všichni ohroženi nebývalou kalamitou v podobě praskajících a padajících větví, které se lámaly i na stoletých velikánech a ohrožovaly všechny pocestné na životě.

Kromě jiného bylo také bezva, že ti z andílků, kteří bydlí v panelácích nepoznali koncem týdne ani teplo domova, neboť to se prostě nekonalo a tak po trénincích jim nezbývalo než se hřát všemi možnými prostředky.

Musím říci, že zima nás sice zaskočila, ovšem andílci z Jablonce jsou zvyklí na ledacos a tak jsme trošku upravili plány a s využitím haly pokračujeme zdárně v přípravě.

 

 

 

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved