Někdo skončí dříve, někdo později...

Včera dopoledne mně navštívila Karolína Kořínková a sdělila mi své rozhodnutí, které v ní zrálo dle jejich vlastních slov, již celé jaro. Nadále již nechce věnovat svůj čas atletice.

Kája, která byla od mladších žákyň oporou družstev LIAZU, která získala medaili na Olympiádě mládeže v Plzni na překážkách mladších žákyň. Karolína, která byla rychlá a dokázala i velmi pěkně skákat do dálky. Karolína, která byla členkou dvou štafet žákyň, které spoludržely národní rekord ve štafetě na 4x60 m.

Tato Karolína, která v letošním roce i vinou zranění a nemocí, které se průběžně stále střídaly, zažila neradostnou sezonu. Nepodařil se nám přechod na dorostenecké překážky a také v ostatních ukazatelích se ukazoval propad výkonnosti.

Kája z této situace zažívala velkou frustraci a zklamání. Nakonec pak došla k názoru, že ji již nebaví dále týrat tělo, bez toho aby se dostavovaly úspěchy.

Po zralé úvaze se rozhodla, že se nadále bude věnovat normálnímu životu svých vrstevníků bez toho aby nadále zažívala zklamání z poklesu výkonnosti, z nemoci či zranění těsně před závodem.

Přeji Karolíně ať se jí daří a nechť je nadále spokojená i bez atletiky.

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved