Ne vždy se vše povede....

Na vítkovickém stadionu se uskutečnil závod s názvem Kontinentální pohár nanečisto, kde se utkala družstva ze čtyř krajů ve stejném soutěžním modelu, v jakém se bude konat Kontinentální pohár. V družstvu Asie (Moravskoslezského kraje se představila  "vlčice" Adriana FORNŮSKOVÁ.

Napsat  k jejímu výkonu nějaký komentář je těžké, protože Adriance se stalo to, co alespoň jednou za život zažije každý sprinter, a sice že poruší pravivlo 162.7 a sice to o ulitém startu. Pravidlo, kteří dlouhou dobu odmítali atleti akceptovat až nakonec i oni podlehli diktátu televizních společností, které žádají urychlení závodu a spád jednotlivých disciplín. Opakované starty totiž dokázaly program neúměrně natáhnout.

No  tentokrát na ono kontroverzní pravidlo doplatila mladinká vlčice, která se ve střehové pozici neudržela a předčasně z bloků doslova vypadla. Tím skončili i naše ambice, kdy papírově mohla Áda bojovat o 3.pozici.  Stát se to může, pravidelně se to stávat nesmí !!! A tak doufejmě,  že na dlouhou dobu už máme vybráno.

Výběr Moravskoslezského krake, reprezentující kontinent Asie pak skončil na 2. místě a ani lepší umístění Ády, dle původních papírových předpokladů, by na této skutečnosti nic nezměnilo...

J.V. 6.6.2018

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved