Skončil maraton závodů....

Dnešním žákovským 3. kolem soutěže družstev Moravskoslezského kraje skončil 4 denní maraton závodů, který započal v sobotu ve Vyškově, poté v neděli v Ostravě a Jihlavě, v pondělí v Brně a dnešní tečku udělal Frýdek Místek.   Trenér je vyčerpáný vždyť byl po 4 dny v akci a vynechal jen nedělní Mezikrajské utkání v Jihlavě, neboť se nelze naklonovat a být současně na dvou místech najednou.. Potřeboval by alespoň týden odpočinku, neboť cítím, že chybí jen málo, abych skončil na pověstném 13. oddělení nějaké psychiatrické kliniky, ale atletický kolotoč jede dál a už o víkendu se koná Mistrovství České republiky dorostu a juniorů, kam odjíždíme již tento pátek......

Dnes byl dopoledne normální trénink, po něm jsme přímo na stadionu měli malinkou oslavičku s 1 lahví sektu, protože pondělní Zdeňkův mimořádný  výkon si zkrátka takový čin zasloužil a pak už trenér odjel do Frýdku Místku, kde na Terezku SKLENÁŘOVOU čekal poslední závod první poloviny sezóny.

Na Terezce už byla vidět únava z náročné neděle kdy v dresu Moravskoslezského kraje reprezentovala přo Mezikrajovém žákovském utkání v dálce , na 300 m a v krátké štafetě. I přes nakumulovanou únavu si vedla výborně a opět patřila k nejplatnějším členkám vítkovického družstva, když nejdříve v dálce obsadila výborné 2. místo skokem dlouhým 510 cm při protivětru -1,9 m/s !!!

Na stopadesátce pak jen těsně pokořila časem 19,98 s 20 sekundovou hranici, ale i to stačilo k 8 bodovému zisku pro družstvo a 3. místu

VELKÁ GRATULACE a teď už na Terezku čeká zasloužené 3 týdenní volno a pak začneme pomalu s přípravou, abychom se zodpovědně připravili na druhou polovinu žákovské sezony... :)