Majka se vrátila ze zasněžených Tater...

Z reprezentačního soustředění ve Vysokých Tatrách se vrátila Majka ŠIMLOVIČOVÁ, počasí však slovenským atletům a atletkám přálo výrazně méně, než tomu bylo u našeho pobytu. V okolí Štrbského plesa se minulý týden připravala celá slovenská reprezentace od dorostenecké až po seniorskou kategorii. Ani v tomto roce, nemohla účastnice juniorského ME v Tampere chybět.

Nejlepší atleti našich východních sousedů se na společném srazu v Tatrách sešli už pošesté a Majka v posledních 4 letech nechyběla ani jednou.Přirozeně tak návazala na soustředění naší skupiny a o týden si jej prodloužila.V pondělí bezprostředně po příjezdu ještě nad Tatrami vládlo slunečné počasí, od úterka se ale prudce ochladilo a bohužel začalo i hustě sněžit, takža na plánované horské tůry mohla zapomenout:(. Přesto předepsané objemy na zmrzlém povrchu v okolí Plesa i na přilehlých asfaltových cestách, případně v tělocvičně  a posilovně hotelu FIS, dodržela a položila zdravý fundament pro další týdny přípravy.

Po krátkém odpočinku se Majka připojí v Ostravě ke své tréninkové skupině a bude pokračovat v náročné přípravě na příští sezónu. Záměrně nepíši halovou, protože vzhledem ke své budoucí specilalizaci, letos halovou sezonu vynecháme a v klidu se budeme intenzivně připravovat na letní sezonu, od které si hodně slibujeme :)

J.V. 31.0.2018

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved