Vlčí smečka obhájila v hale na Moravě loňské pozice !!!

 Velmi přívětivý pohled nabízí halová moravská ročenka, která vychází v těchto dnech. Členové Vlčí smečky obsazují ve svých kateoriích ty nejpřednější, často lídrovské pozice.

MORAVŠTÍ LÍDŘI

ZDENĚK STROMŠÍK - 60 m muži

Semifinalista letošního halového ME, kraluje stejně jako vloni,  celostátním tabulkám, logicky tedy vévodí i na Moravě. Za svým osobním, ale i moravským rekordem 6,60 s letos zaostal 4 setiny sekundy, připsal si však první halový titul mezi dospělými !! S odstupem 7 setin druhé místo obsadil Dominik Záleský, který obléká dres brněnské Univerzity, ale připravuje se na pražské Dukle pod trenérským vedením Honzi Veleby, který v celostátních tabulkách obsazuje časem 6,72 s místo třetí..

HONZA VÁCHA - 60 m m muži "22", 200 m muži"22"

Honzovi se sice halová sezóna moc nepovedla, ale i tak mu časy 7,03 s na šedesátce a 22,40 s na dvoustovce stačily na obhájení lídrovských moravských pozic. Vloni to bylo ale ještě mezi juniory. Bohužel letošní maturant si oproti loňskému roku výkonostně pohoršil.... I tak mu jeho letošní výkonnost stačila mezi muži na šedesátce na 5. místo, na dvoustovce najdeme Honzu rovněž v moravské desítce a sice na místě 6. Honza si letos zkusil i svou první halovou čtvrtku a premiérový čas 50,81 s mu mezi "22" zajistil líbivé 4. místo, mezi "dospěláky" skončil  18.

ŠTĚPÁNKA KOLÁŘOVÁ - 200 m ženy "22"

Štěpánce se přesun z kategorie juniorek do atletické dospělosti povedl. V kategorii U 23, kraluje mezi moravskými ženami na dvoustovce, na šedesátce je 3., a na čtyřstovce obsazuje druhou pozici za v USA se připravující Editou Sklenskou.  V kategorii dospělých patří studentce ostravské univerzity na dvoustovce 3. místo za Janou Slaninovou a Věrkou Holubářovou, na čtyřstovce jí patří 5. a na šedesátce 9.pozice...

TEREZA SKLENÁŘOVÁ - dálka dorostenky

Překvapivým, ale o to radostnějším lídrem je dorstenka prvoročačka Tereza Sklenářová !! Ta vylepšila své halové maximum z 516 cm na fantastických 570 cm a tímto výkonem obsazuje mezi dospělými neskutečnou 4. pozici !!! Žákyně 1. ročníku ostravského sportovního gymnázia se neztratila ani mezi sprinterkami, když na šedesátce jí patří 7. místo a na dvoustovce je v silné konkurenci moravských dorostenek celkově 5.

MEZI NEJLEPŠÍMI TŘEMI

ADRIANA FORNŮSKOVÁ 60 m dorostenky 2. místo, 60 m 3. místo

Povedenou halovou sezonu má za sebou i drobná Áda. Ta se vylepšivala halové maximum ve všech disciplínách, ke kterým nastoupila snad při každém startu. Nakonec ji mezi dorostenkami čas 7,91 s na šedessátce zajistil skvělou druhou pozici, na dvoustovce je časem 25,59 s je  3. a tímto výkonem uzavírá i první desítku mezi moravskými ženami. Za zmínku stojí i její hodně odvážné vystoupení na halové čtvrtce, kde jí 60,38 s zajistilo mezi dorostenkami 4: místo. 

MILAN ŠCIBRÁNI 400 m dorostenci 3. místo

Jen nesmírně silná letošní  konkurence na dorostenecké čtyřstovce "sebrala" 15 letému Milanovi lídrovské žezlo. Na MČR , kde Milan vybojoval skvělým osobním rekordem 50,10 s fantastický bronz, patřili Moravanům všechny medailové pozice v časech které se nejen zařadily mezi nejlepší časy historie, ale vítěz Tadeáš Plaček dokonce atakoval český rekord Pavla Masláka, za kterým zaostal o pouhých 6 setin sekundy !!! Ostatně Milanova halová čtvrtka mezi dorosteneckými prvoročáky je 6. nejrychlejším časem české historie !!! Zkrátka Milan je borec s velkou perspektivou, kterému patří mezi moravskými muži na náročné distanci skvělá 11. pozice.

DAVID CÉSAR - 400 m muži 4. místo

David si ve svých 25 letech vylepšil osobní halové maximum na 48,71 s a dlouho držel mazi moravskými muži 2. pozici za Martinem Tučkem. Na juniorském halovém šampionátu , ale předvedli vysokou sportovní  výkonnost dvojice "Hradišťáků" a skvělými časy  Kuba Majerčák (48,43) a Tomáš Zajíc (48,49 s) proklouzli před moravského čtvrtkařského "matadora" 

HALOVÁ ROČENKA: ZDE

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved