Bývalý člen Vlčí smečky v národním kole EUROVISION SONG !!!

V národním kole EUROVISION SONG CZ soutěží také bývalý a zakládající člen Vlčí smečky TOMÁŠ BOČEK.  Také jeho součásné aktivity potvrzují, že chápeme tréninkový proces  v širším kontextu, než je v kraji mnohdy zvykem a těší nás, když sport pomůže položit mladým lidem základy pro uplatnění a prosazení se v životě a dnešním složitém světě.

Tomáš patřil k zakládajícím členů Vlčí smečky a sdružení Atletiky s radostí a spolu jsme v dobrém válčili dlouhých 6 let. Za tu dobu se z průměrného atleta stal velmi dobrý čtvrtkař s osobním rekordem 49,24 s , po přechodu do Prahy a tréninkové skupiny Martiny Blažkové dokázal svůj čas ještě o 9 setin vylepšit. Tomáš se nikdy nenechal odradit počátečními nezdary a ohromnou dávkou píle, houževnatosti a ctižádivosti si získával respekt nejen na atletickém ovále.

Nyní přídává i svůj nesporný talent umělecký a pomalu, krok za krokem  si získává jméno i v novém, mimosportovním prostředí. V profilu kandidátů u jeho jéna je napsáno následující:

Tomáš Boček se narodil v Uherském Hradišti, kde absolvoval základní vzdělání a gymnázium, během toho se intenzivně věnoval závodně atletice, kvůli které se nakonec po maturitě v roce 2013 přestěhoval do Prahy. Současně začal studovat na Karlově Univerzitě, studia ale předčasně zanechal kvůli hudbě, to brzy znamenalo i konec plnohodnotného sportovního působení, díky kterému mimo jiné procestoval mnoho zemí skrz četná soustředění.

ZPĚVÁK

Tomáš Boček

* 12. 10. 1993

 

Chvíli na to se začal živit jako pouliční umělec, trávil čas cestováním po koutech Evropy, kde poznával tamní lidi a vydělával si buskingem. Po necelých dvou letech na cestách vyhledal producentskou spolupráci s Borisem Carloffem a odstartoval svůj hudební projekt.

Od vydání prvního singlu v březnu roku 2017 koncertoval po České Republice a nadále pokračoval v cestování po evropských městech. V září roku 2018 se přestěhoval do Olomouce, kde začal studovat Všeobecné lékařství na Palackého Univerzitě, v prosinci téhož roku vydal druhý singl Don’t Know Why.

Zaposlouchejte se do chytlavého songu ZDE a držte Tomovi palce při cestě za jeho snem :)

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved