Štěpánka v Edenu opět v osobáku !!

Na tradiční memoriály do pražského Edenu jsme vyslali jedinou zástupkyni Vlčí smečky Štěpánku KOLÁŘOVOU. Ta od reprezentačního trenéra ženských štafet Lukáše Dejdara obdržela nominačního pozvánku do "22" štafety, která běžela ve složení Kožuškaničová-Hůlková-KOLÁŘOVÁ-Štanclová. Holkám nevycházely optimálně předávky a doběhly v čase 46,78 s na duhém místě, ze reprezentačním výběrem juniorek.

Štěpánka byla přihlášena i k oběma sprinterským disciplínám a zde se jí dařilo již výrazně lépe. V běhu na 100 m po nepříliš povedeném startu doběhla ve svém rozběhu na 2. místě ve vyrovnaném letošním nejlepším čase 12,24 s, když přemožitelu našla jen v Míše Kučerové, která oblékaa dres USK Praha a doběhla do cíle o 4 setiny dříve. Naopak až za Štěpánkou doběhly kvalitní sprinterky Kolingerová 12,30 Kodrová 12,34 s, Bartošková 12,54 s a Štanclová 12,61 s.

Ještě lépe se vedlo 21 leté "vlčici" na dvoustovce. Ve velmi kvaltiním běhu doběhla nakonec na 4. místě za Hůlkovou 24,38 s, Kožuškaničovou 24,43 a Barčou Dvořákovou 24,48 s. Štěpánka své dosavadni osobní maximum z Kladna vylepšila o 2 setiny na 24,61 s a za svými zády nechala jak její tradiční soupeřku Verču Holubářovou 24,90 s tak i Duklačku Emu Maštáliřovou, která běžela 25,15 s , ale umí už 24,72 s.

Další rychlostní zlepšení je výborným příslibem pro čtyřstovku na kterou se Štěpánka zaměří až v druhé polovině, této prapodivné atletické sezóny.