Štěpánka s Adamem si vyžádali tréninky navíc...

Zatímco trojice atletů Slovácké se pod vedením svého kouče  připravovala na start do nové sezóny pod žhavým katalánským sluncem, ani "siroti", kteří zůstali doma v žádném případě nezaháleli. Štěpánka KOLÁŘOVÁ s naší novou akvizicí Adamem ZELINKOU si dokonce vyžádali oproti původnímu  plánu, nějaké tréninkové jednotky navíc a já jsem jejich iniciativě v žádném případě nebránil. Potěšitelná zpráva přišla i ze Slovenska. Rehabilitce zraněného nártu nejlepší slovenské žákovské sprinerky Majky ŠIMLOVIČOVÉ též úspěšně pokračuje a Majka by už příští pondělí měl začít s prvními lehčími tréninky, kterých se už nemůže dočkat a mám za to, že v neděli tato poctivá sprinterka ani nebude moci dospat, jak se bude těšit na atletický ovál.

Dnes bylo na Slovácku nádherné jarní počasí s teplotami okolo 23 C a to byli ideální podmínky k rychlostnímu tréninku. "Katalánci" ještě dnes odpočívali, ale Adam se Štěpánkou, ke kterým se připojil i ze SantBenedetta navrátivší se Václav VLČEK do toho dnes šli opravdu naplno. Není se co divit. Vždyť první jarní start Štěpánky je naplánován jiř na pondělí 28.4., kdy se v Uherské Hradišti koná Krajský přebor žactva a také Adam nebude se svou atletickou premiérou otálet. Sprinter s talentem od Pána Boha si již vyřídil registraci a  měl by se představit na atletickém ovále buď 1.5. při sprinterské trojboji v Přerově, nebo o 2 dny později při Memoriálech v Uherském Hradišti. 

Tak jak tak, na start můžou jít všichni tři s oprávněným optimismem. Štěpánka, Vašek i Adam dělali dnes při tréninku velice dobrý dojem a i já nemohu dočkat jejich prvního letošního startu.

J.V. 23.4.2013

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved