ZA TEPLEM NA AFRICKÝ JIH !!!!!

Počasí v České republice začíná mít pomalu zimní nádech, na zítřek jsou už nahlášeny dokonce první sněhové přeháňky a tak je nejvyšší čas vyrazit na jih za teplem. V posledních 10 letech jsme nejdříve odlétali za teplem  do tuniského Sousse pak pravidelně na Kanárské ostrovy a stejně jako v loňském i předloňském roku, tak  i letos vyrazíme na samotný jih afrického kontinentu. Naším tréninkovým asylem bude až do začátku Vánoc univerzitní Potschefstromm, který nabízí atletům optimální podmínky k přípravě, o čemž se přesvědčuje i čím dál větší pole českých atletů a atletek. 

Také my letos vyrážíme v nejpočetnějším zastoupení, když k Vlčí smečce, kterou kromě trenéra zastupují Zdeněk STROMŠÍK, Honza VÁCHA, Kačka VÁVROVÁ, Štěpánka KOLÁŘOVÁ a Majka ŠIMLOVIČOVÁ se letos přidají poprvé i zástupci Martyho andílků. Talentovanou jabloneckou atletku Veroniku MILOTOVOU bude na jih doprovázet i její trenér Martin MICHALSKÝ,takže to tam pro mne bude zase o něco veselejší a také si můžeme malinko rozdělit, dle potřeby trenérské kompetence.

Pevně věřím, že ideální podmínky k přípravě, které od letošního roku máme, mimo plánovaného soustředění na africkém jihu i nově možnost tréninku v nádherné ostravské hale přispěje k naplnění vysokých výkonnostních cílů v nadcházející sezóně.

J.V. 26.11.2017

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved