Soustředění v Tatrách se přehouplo do druhé poloviny... 

Naše soustředění ve Vysokých Tatrách se definitivně přehouplo do druhé poloviny. Od samého počátku nás provází nádherné "babí léto" jaké jsme tu ještě v jednom kuse nezažili a i když světoví klimatologové důrazně povytahují obočí, nám v tuto chvíli nastávající klimatologická změna až tolik nevadí. A tak jediným mráčkem na azurovém podnebí je bolavé koleno Kateřiny VÁVROVÉ, které si způsobila, při návratu z horské túry na Rysy.. 

Do tradiční destinace - Štrbské pleso odjela Vlčí smečka v plném  složení, z Jablonce  dorazila v pátek dvojnásobná česká, žákovská rekordmanka v běhu na 60 a 300 m Adéla NOVOTNÁ, svěřenka trenérky a naší velmi dobré kamarádky Evy Mikulové. Již v minulosti jsme v Tatrách zastřešovali například přípravu Radka Jušky, nebo vícebojařky Barbory Zatloukalové a oba jak známo, to dotáhli, až do "dospělácké" reprezentace, tak snad se to jednou povde i talentované žákovské hvězdičce ze severních Čech. 

Z vysokohorských výstupů máme za sebou již zmiňované Rysy a také výstup na Téryho chatu, zítra dopoledne čeká na všechny ne příliš oblíbený výběh na chatu pod Predným Soliskem a po krátkém odpočinku pak i výstup na 2093 metrů vysoký tatranský vrchol… 

V pátek pak odjezd do našich domovů, abychom se po krátkém víkendovém odpočinku sešli v pondělí všichni v Ostravě, kde budeme pokračovat v přípravě na halovou sezonu a kde se k nám přece jen jedna mladá posila připojí. Ale o tom a příště… :)

J.V. 16.10.2018

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved