Štěpánka s repre štafetou v Ostravě !!!

S reprezentační sprinterskou štafetou se nepřipravoval na Madeiře jen Zdeněk STROMŠÍK. V Ostravě si ve dnech 21.-26. března si daly dostaveníčko reprezentační štafety žen a "22" výběr  na který letos čeká ME do 22 let ve švédském Gavle. Zodpovědný trenér za přípravu ženských sprinterských kvatetů Jakub Uher  ma soustředění pozval i Štěpánku KOLÁŘOVOU.

Štěpánka tak má šanci se na ME nominovat hned ve dvou štafetách. Mimo sprinterské je reálné i její zařazení do týmu čtvrtkařek, vždyť letos si v hale nejen výrazně vylepšila halové osobní maximum, ale  jako prvoročačka  se v katgorii do 22 let řadí na 5. místo českých tabulek a od 3. pozice Terezy  Jonášové jí dělí jen 6 desetin. Navíc Štěpánka v halové sezóně kvůli viróze běžela jen dvě čtyřstovky. Pokud zůstane zdravá jsem si téměř jist, že v létě se její výkonnost bude pohybovat v oblasti 55,50 s ....

Další soustředění s reprezentačním výběrem na Štěpánku čeká na přívětivém ostrově Tenerife v první polovině dubna. Dvacetiletá "vlčice" je příkladem povedeného výkonnostního růstu. Ten je velmi kontuniální a protože jsem si dobře vědom, že výsledky se začínají počítat opravdu až v dospělosti, dělá mi to samozřejmě radost. Navíc studnetka Ostravské univerzity, Přírodovědecké fakulty zvládá náročné studijní povinnosti s vysilujícím tréninkem a to je vždy předpoklad, že by mohla vystoupat ještě hodně vysoko. Každopádně rezervy má ještě ohromné. Tak se nechme překvapit, v jarní přípravě zatím předvádí výkony, ze kterých mi padá brada. Ale  slovy kklasika "zajíci se budou počítat až po létě".

Tak hodně štěstí Štěpánko :)

J.V. 28.3.2019

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved