Skvělá Štěpánka táhla družstvo Vítkovic k postupu !!!!

Zatímco trenér si užívá dovolené na americkém kontinentu, pro některé členy Vlčí smečky sezóna ještě zdaleka neskončila: Ve Vítkovicích bojovali o postup do finále MČR družstev dorosti a juniorstvo. Nejlépe se vedlo Štěpánce KOLÁŘOVÉ, která vyhrála ve slušných časem obě sprinterské disciplíny a výrazně tak pomohla k bezproblémovému postupu družstva juniorek do celostátního finále, které se koná za necelé 2 týdny v Praze.

Štěpánka neměla na tratích 100 a 200 metrů žádnou výraznou konkurenci. Stovku vyhrála v solidním čase 12,42 s s velkým náskokem 4 desetin  před slovenskou reprezentantkou Patrícií Garčárovou, na dvoustovce byl její náskok ještě vyšší, když před druhou Terezou Kašpárkovou doběhla Štěpánka do cíle o více jak sekundu dříve a čas 25,04 s (w -0,1) při téměř absolutním bezvětří, je na toto období solidní...

Méně se dařilo Honzovi VÁCHOVI, který se před nedělní baráží rozcvičil na stovce a výsledek mu moc radosti nepřinesl. Po dlouhé závodní pauze zaznamenal podprůměrný čas 11,42 (w 0,1) a to stačilo jen na 4. místo a 7 bodový zisk. Snad to bude v neděli v Ústí nad Labem lepší......

Na lavičce marodů zůstala Majka Šimlovičová (vyvrtnutý kotník) a na poslední chvíli se musela ze soutěže odhlásit jedná z velkých dorosteneckých opor Vítkovic Adrianka Fornůsková, kterou postihl zánět průdušek.... Pro Majku pravděpodobně už sezona definitivně skončila, Áda snad celostátní finále, kam Vítkovice bezpečně postoupili, stihne.

Trenér u toho ještě nebude, protože si po náročné sezóně už musel jen přece jen trochu odpočinout a toulá se americkým západem z místa na místo a zažívá ten oslnivý pocit osobní svobody, která pokud bude současný politický vývoj nabírat na obrátkách, bude v Česku už brzy nedostatkovým zbožím :( .

J.V. 16.9.2018

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved