Reprezentace je vždy velkou poctou a tak Veronika Milotová vyrazí sice s pokorou, avšak s velkým odhodláním, podat nejlepší výkon na mezistátní utkání dorostu.

Pravidelné mezinárodní utkání dorosteneckých družstev, které dává mladým ateltům skvělou příležitost změřit síly také s vybranými zahraničními závodníky, se letos uskuteční ve Slovinském městě Ptuj.
Po delší době bude u této akce také někdo z jablonecké Atletiky s radostí. Jablonečtí andílci byli v minulosti mnohdy velmi platnými členy reprezentačních družstev od žáků přes dorost, juniory až po prestižní utkání atletů do 22 let.

Taková Anna-Marie Rappová dokonce v mládežnických letech nechyběla až do kategorie 22 let ani v jednom mezistátním utkání a vždy pro družstvo připsala body do soutěže.
A nebyla to jen Amča mohu vzpomenout na Pavlínu Soprovou, Klárku Michalskou, Martina Černáka nebo třeba Lindu Mejstříkovou.

Po hubenějších letech se zdá, že v řadách andílků se opět objevila atletka, která svou výkonností dosáhne až k poctě reprezentovat. Zatím jsme u mezistátního utkání mezi ČR,Slovenskem, Slovinskem a Maďarskem.

Veronika bezesporu touží si svou repre účast rozšířit i na další mezinárodní podnik, kterým je v červenci ME do 18 let. Výzva v podobě splnění limitu je stále před námi a tak se o něj může pokusit už tuto sobotu při kvalitní soutěži ve srovnání s výbornými sprinterkami uvedených států.

Já jsem velmi rád, že práce a dřina, kterou Veronika v minulých měsících a týdnech odváděla se nyní vrací nejen v záplavě osobních rekordů, ale také právě v nominaci na tento závod.
Pro Veroniku to je bezesporu velká motivace do další práce a již se velmi těší na svůj první reprezentační start.

Trenér bude její snažení sledovat zprostředkovaně díky zprávám, které od Veroniky bude snad dostávat.

Takže Veroniko GO !!

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved