Jablonecký andílek Veronika se přes včerejší rozběh probojovala do dnešního semifinále a něm předvedla opět skvělý výkon

V semifinále nastupovala v páté dráze s v druhém běhu s šestým časem mezi soupeřkami, které útočil na finále časy: 53,44 Soldatova Olesia nebo 54,26 Molnár Janka z Maďarska.

Navečer se ochladilo a začalo pršet, což situaci všem znatelně ztížilo. Veronika vyrazila v páté dráze právě mezi favoritkami postupu Molnárovou a Soldátovou, které běžely ve čtvrté, respektive v páté dráze.
První dvoustovku pak rozběhla děvčata opravdu svižně a Veronika se mezi nimi se nechtěla nechat zahanbit. První dvoustovku rozběhla skutečně velmi rychle za 25,8. V zatáčce stále držela velmi nadějnou pozici a dokonce v první polovině cílové rovinky bojovala o čtvrtou možná třetí pozici.

Na posledních 40 metrech, však Verče trošku došlo a tak z toho bylo nakonec páté místo v rozběhu ve velmi dobrém čase, který by ještě včera byl osobákem 55,98 s !
Veronika v dešti skvěle zabojovala a za dnešní závod zaslouží uznání. Dnešní výkon jí přinesl celkové patnácté místo z celkových 32 závodnic, které nastoupily ke startu na trati 400 metrů.

Je to výsledek o kterém se mi a myslím, že ani Veronice nezdálo na podzim či na jaře ani v nejdivočejších snech. Obrovské vylepšení osobáku na nejvyšší akci sezóny, dvakrát za sebou čas pod 56 vteřin, patnácté místo v Evropě, to jsou obláčky ze kterých se Veronice nebude chtít dolů.

Místrovství však nekončí před námi je štafeta a zde se ukáže, kdo je ochoten vydat poslední zbytky sil !

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved