Vlčí smečka se rozuteče po Španělském království...

Jarní tréninková příprava začíná finišovat. Podle toho jak se povede, bude vypadat i celá letní sezóna. My máme nastartováno velmi dobře a samozřejmě ani v rozhodující fázi přípravy neponecháváme nic náhodě a vycestujeme za stabilními klimatickými podmínkami do Španělského království. Někdo na ostrov a někdo na kontinentální pevninu. Již zítrá odlétá Zdeněk STROMŠÍK na ostrov Tenerife, kde stráví dlouhé 3 týdny. Na Tenerife vyvrcholí rovněž příprava české reprezentační sprinterské štafety, která po návratu z ostrova "věčného jara" pobude v tuzemsku jen 3 dny a už 30 dubna odletí na MS štafet, ktré se koná v japonské Jokohamě. 

O 3 dny později něž trenér se Zdeňkem přistanou na letišti Tenerife jih i Štěpánka KOLÁŘOVÁ s Majkou ŠIMLOVIČOVOU. Také Štěpánka tu bude sbíhat s českou reprezentační štafetou předávky a děvčata by se ráda probojovala na letošní ME do 23 let.

V Ostravě nezůstanou ani naši nejmladší. Všichni 3 gymnazisti Tereza SKLENÁŘOVÁ, Adriana FORNŮSKOVÁ a Milan ŠČIBRÁNI odjíždějí již v pátek s s českým mládežnickým výběrem do španělské Taragony. Bohužel trenér se nemůže rozdvojit a tak budou trénovat pod cizí taktovkou, ale ve Španělsku by mělo být solidní trenérské obsazení, tak to naopak může být pro mladé talentované "vlčáky" příjemná změna s obohajujícím rozměrem. Po návratu budou mít mladí volnější týden a pak už na ně 1. v Přerově a 4.května v Ostravě čeakjí první starty.

V domácích podmínkách tak budou trénova pouze David CÉSAR, který letos píše bakalářskou práci a Honza VÁCHA na kterého čeká "zkouška z dospělosti" a už 11.4.píše první maturitní písemku.

Tak držte "Vlčákům" palce ať zvládnou své tréninkové i studijní povinnosti na jedničku :)

J.V.

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved