Vynikající dvoustovka Zdeňka Stromšíka byla v první anketě o výkon měsíce vyhodnocena jako suverénně nejlepší výkon ze všech lednových výkonů závodníků projektu Atletika z radostí.

• Na prvním místě 200 metrů Zdeňka za 22,77 s.
  • Na druhém místě víceboj Klárky Michalské 3052 bodů
  • Na třetím místě pak vynikající zlepšení Vaška Vlčka na trati 400 m za 52,14

To jsou první tři místa v nově zavedené tradici vyhlašování výkonů měsíce projektu Atletika s radostí.

Hlasující návštěvníci našich stránek se projevili jako znalci atletiky a jako výkon měsíce byl skutečně zvolen objektivně nejhodnotnější výkon. V boji o druhé místo těsně vyhrála Klárka, která by se se svým výkonem umístila suverénně do osmého místa na právě proběhlém mistrovství republiky ve víceboji, které pro nás bohužel .

Vašek se umístil na třetím místě, když jeho velký výkonostní skok na 400 metrů ocenilo jen o jednoho návštěvníka méně.

Ostatní výsledky nebyly již tak výrazné byť je mezi nimi například dělené první místo v českých tabulkách v dálce dorostenek - Amči 550 cm. Ani výkon 11,40 v trosjkoku, který vede české tabulky o cca 60 cm není špatný.

Z ankety je vidět, že jednotliví atleti Atletiky s radostí patří ve svých kategoriích mezi špičku.

Celkově v anketě vyhrála na počet hlasů jednoznačně skupina Vlčáků z Moravy před zasněženými andílky z Jablonce.

Protože se blíží vrchol halové sezony - myslím, že v příští anketě - hodnotící výkony v měsíci únoru - bude jistě mnoho zajímavých výkonů, které budou stát za ohodnocení.