ZDENĚK STROMŠÍK V TOP 20 ČESKÝCH ATLETŮ !!!!

Dnes zveřejnil web Českého atletického svazu  finálovou desítku nejlepších českých atletů a pořadí dalších nominovaných. Zdeněk STROMŠÍK, který v kategorii dospělých byl nominován ve své atletické kariéře mezi nejlepší české atlety vůbec poprvé, obsadil v tradiční anketě s 53 body vynikající 19. místo !!! Umístění mezi první dvacítkou nejlepších českých atletů  a atletek je skvělým úspěchem nejrychlejšího Čecha historie a pěknou tečkou za uplynulou úspěšnou atletickou sezonou.

Slavnostní vyhlášení proběhne 10. listopadu v pražském hotelu Ambassador a Zdeněk má ještě šanci umístit se výrazně i v kategorii "Objev roku" , která je rovněž součástí ankety Atlet roku.

Již jednou se v minulosti Zdeňovo jméno v anketě objevilo a sice v roce 2013, kdy na juniorském ME v italském Rietti vybojoval 4. místo, jen těsně za medailovým umístěním a také v témže roce zaběhl dodnes platný český juniorský rekord, který má hodnotu 10,32. Nominoval se však "pouze" do juniorské kategorie a v anketě obsadil dělené 4. místo společně s chodkyní Eliškou Drahotovou. V témže roce obsadil rovněž 4. místo v kategorii "Objev roku", když před sebe pustil jen Anežku Drahotovou, Láďu Prášila a Lukáše Melicha. Druhou víkendovou listopadovou sobotu se dozvíme, zda své umístění před 5 lety dokáže Zdeněk v prestižní anktě ještě vylepšit :)