Vlčí smečka vyměnila vinohrady za industriální krásu Vítkovic.....

Od letošního podzimu změnila Vlčí smečka místo své působnosti. Po téměř 10 letech pobytu na malebném moravském Slovácku se téměř v kompletní sestavě přesunula více na sever, do třetího největšího města České republiky - Ostravy !!. 

Že Ostrava, disponuje nejen nejmodernějším a překrásným stadionem, který každoročně přivítal největší světovou sportovní hvězdu poslední dekády - Usaina Bolta, ví téměř každý, že ale disponuje i nejmodernější atletickou halou, na kterou čekali celé generace moravských a slezských atletů, možná někoho z méně odborné veřejnosti překvapí... A právě zkvalitnění přípravy, zejména v zimních měsících, je tim hlavním faktorem, od kterého si slibujeme další navýšení sportovní výkonnosti všech členů skupiny. 

Zdeněk , který je studentem VŠ, stejně jako Majka, Štěpánka, Kačka,  i Honza, kteří jsou středoškoláci mají své studijní povinnosti upraveny tak, aby mohli trénovat po většinu roku dvoufázově. Nezbytným doplňkem je možnost kvalitní regenerace, přičemž středisko je umístěno přímo v areálu stadionu. Na tréninky dojíždí z Brna pouze vysokoškolák  David, který je studentem brněnské stavebky a mladinké Áda a Terezka, které by ale měly od září příštího roku, již studovat na  gymnáziu. Rozloučili jsme se tak po 2 letech spolupráce s Barunkou Jelínkovou, která bude dál trénovat v Uherském Hradišti, ale již  pod jiným trenérem a ráda by se specializovala na víceboj.

Vedení vítkovického klubu, v čele s obětavým předsedou SSK Oldou Zvolánkem, nám vyšlo ve splnění našich požadavků maximálně vstříc a zajištění bydlení a našeho pohodlí, bylo už jen nad rámec toho, co většina českých atletických klubů je schopna nabídnout. Zkrátka už první týdny naznčují, že nám nic k zajištění maximálního tréninkového komfortu nechybí. My se zase budeme ze všech sil snažit, abychom  poskytnutou péči vrátili, tím nejlepším možným způsobem. Kvalitu naší práce totiž vyhodnotí jen a pouze výsledky předvedené v atletické sezóně...

Díky OSTRAVO !!!!

J.V. 8.11.2017

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved